Home » Güncel » Iyaş A.Ş Basın Bildirisi

Iyaş A.Ş Basın Bildirisi

15.07.2016 Günü akşam saatlerinde güvenlik güçleri içerisindeki bir grubun Millet İradesine, Cumhuriyetimize, Ülkemizin birlik ve beraberliğine, Milletimizce seçilmiş Parlamentoya, Cumhurbaşkanımıza, Başbakanımıza yönelik silahlı kalkışma hareketini şiddetle ve nefretle kınıyoruz. Yapılan bu kalkışmanın Yüce Milletimiz, Sayın Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız ve Güvenlik Güçlerimizin Dirayetli, Basiretli, Sağduyulu davranması sayesinde bertaraf edilmiştir. Bu mücadelede canlarını seve seve veren Şehitlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz.

Bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti ve Milli İradeyle seçilmiş Cumhurbaşkanımız ve Parlamentomuzun üzerinde hiçbir güç kabul edilemez. Milli iradeye ve demokrasimize inancımız tamdır.

IYAŞ ailesi olarak, her zaman olduğu gibi bütün gücümüzle Ülkemizin ve Yüce Milletimizin hizmetinde olacağımızı tüm kamuoyunun bilgisine saygılarımızla arz ederiz.

IYAŞ ŞİRKETLER GRUBU adına

Bahattin ŞENOL

Yönetim Kurulu Başkanı

İlginizi Çekebilir

IYAŞ BEDESTEN ŞUBESİ AÇILDI.

Iyaş Alışveriş Merkezleri marketler zincirine bir yenisini daha ekledi. 8. şubesiyle Iyaş BEDESTEN, Kaymakkapı meydanı …

Bir Cevap Yazın