Home » Güncel » IYAŞ AYAZMANA ŞUBESİ AÇILDI.

IYAŞ AYAZMANA ŞUBESİ AÇILDI.

‘IYAŞ 9. ŞUBESİYLE HİZMETİNİZDE’’
Iyaş Alışveriş Merkezleri 20. Yılında hızla büyümeye devam ediyor
Iyaş’ın 9. Şubesi olan AYAZMANA şubesi, Ayazmana mahallesinde siz değerli müşterilerininde katılımıyla dualarla hizmete açıldı. 7 kişinin istihdam edildiği ve bayan çalışanın çoğunlukta olduğu mağazada gıda , temizlik, kozmetik, kasap ve şarküteri reyonları bulunuyor.
‘’İNDİRİM FESTİVALİ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR.’’
Her Yıl Mart ayının ikinci haftası düzenlenen Iyaş Geleneksel İndirim festivali tüm hızıyla devam ediyor. 16 nisan’a kadar devam edecek festivalde gıdadan temizliğe, kozmetikten tekstile, beyaz eşyadan zücaciyeye %50’ye varan indirimler sizleri bekliyor.
‘’20.YILDA 10 NUMARA KAMPANYA’’
Ayrıca; ‘’20.yılda 10 numara kampanya’’ sloganıyla başlatılan araba kampanyasıyla ıyaş müşterilerini hediye yağmuruna tutmaya devam ediyor. Iyaş park, ıyaş bulvar, ıyaş avm ve şubeleri ve ıyaş otel den aynı gün içerisinde yapılacak her 100 tl lik alışverişlerde bir çekiliş hakkı kazanma şansı sizleri bekliyor.
Ekim ayında yapılacak çekiliş sonucunda ıyaş müşterilerine 10 adet Fiat Egea 10 adet Umre 10 adet Vestel 140 ekran ekran Led Tv ve 10 adet ikbal termal otel den birini kazanma şansı verecek.

İlginizi Çekebilir

Iyaş 21. Yıl Geleneksel İndirim Festivali Başladı…

14- Mart – 14 Nisan tarihleri arasında %50’ye varan büyük indirimleri kaçırmayın. Iyaş 21. yıl …