Home » Güncel » Iyaş’a vergi dairesinden ödül

Iyaş’a vergi dairesinden ödül

Isparta Defterdarlığı Vergi Dairesi Müdürleri ile birlikte Vergi Haftası etkinlikleri çerçevesinde en çok vergi ödeyen vergi mükelleflerine ziyaretleri nedeniyle şirketimizi ziyaret etmişlerdir. Iyaş Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Bahattin Şenol ile samimi bir ortamda Türkiye’nin vergi ile kalkınacağı konusunda sohbetlerde bulunmuşlardır.

Iyaş Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Şenol konu ile ilgili Cenabı Allah devletimize ve milletimize zeval vermesin diyerek, çalışan işyerlerinin ödemiş olduğu vergilerle devletimizin ayakta durduğunu ve yatırımlarını bu vergilerle gerçekleştirdiğini söylemiştir. Bütün millet olarak verginin kutsal bir görev olduğunun bilincinde olmamız gerektiğini vurgulamış ve çocuklarımızın geleceğinin vergi olduğunu belirtmiştir.  Görüşme sırasında Vergi Dairesi Müdürleri tarafından Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Şenol’a bir  teşekkür plaketi verildi.

İlginizi Çekebilir

IYAŞ BEDESTEN ŞUBESİ AÇILDI.

Iyaş Alışveriş Merkezleri marketler zincirine bir yenisini daha ekledi. 8. şubesiyle Iyaş BEDESTEN, Kaymakkapı meydanı …

Bir Cevap Yazın