Home » Güncel » 18. Geleneksel indirim Festivali Başlıyor

18. Geleneksel indirim Festivali Başlıyor

Isparta’nın ve Ispartalının alışveriş merkezi olan IYAŞ, 18. Yaşını Geleneksel İndirim Festivali ile kutluyor. Isparta’nın ve Ispartalının alışveriş merkezi olan IYAŞ’ın 18.yıldönümü münasebetiyle, birbirinden farklı indirimler sizleri bekliyor. Her dönem ürün kampanyası ile göz dolduran alışveriş merkezi, 18. Yılına özel, kurduğu çadıra indirimli temizlik ürünlerini yerleştirdi. Her yıl Mart ayının ikinci haftası başlayacn dev indirimde birbirinden farklı ürünler yerini alacak.

1000 metrekarelik bir alana indirim çadırı kuran IYAŞ Alışveriş Merkezi, 11-31 Mart tarihlerinde geçerli olacak olan indirimini Isparta halkı ile paylaşacak. Her yıl Mart ayının 2.haftası gününde düzenli olarak düzenlenen dev indirime yoğun katılım gösteren Isparta halkı için bu sene özel indirimler düzenleniyor.

A’dan Z’ye aklınıza gelebilecek 1000’lerce  üründe %50’ye varan indirimler sizleri bekliyor. Evinizi veya işyerinizi yoğun indirim gününde en ucuza doldurabileceğiniz tek alışveriş merkezi olan IYAŞ’ın bu kampanyasını kaçırmayın.

Kampanyamız 11-31 Mart 2016 tarihleri arasında Iyaş Merkez, Nokta, Kesikbaş, Gölcük, Burdur ve Dinar şubelerinde geçerlidir.

İlginizi Çekebilir

Iyaş Restaurant İftar Menülerimiz

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.