Home » Etkinlikler » Bayram Özel Programı, Bayram Tadında Geçecek

Bayram Özel Programı, Bayram Tadında Geçecek

İyaş Park Avm’de bir süre önce farklı bir konseptle başlayan Avm’de Pazar Keyfi programı halkında takdirini alarak aralıksız bir şekilde ekranlarda yer almaya devam ediyor. Yapımcılığını Marka Medya Yayıncılık’ın üstlendiği Avm’de Pazar Keyfi Programı ekibi, Ramazan Bayramı’na özel programlarının çekimini tamamladılar.

Avm’de Pazar Keyfi’nin bayrama özel yarışmacıları arasında ise Isparta iş dünyasından tanınan ve sevilen Isparta Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Şükrü Başdeğirmen ve ailesi de vardı. Programın başarılı sunucusu Mert Karacan’ın da sohbet ve espirileriyle, renkli dakikalar geçiren Başdeğirmen ailesi kıyasıya rekabet etti.

Genç, yaşlı, büyük, küçük herkese yarışma şansı veren programın bayram özel bölümünde, katılımcılar hediye yağmuruna tutuldular. Avm’de Pazar Keyfi Bayram Özel Programı, 27 Temmuz Pazar Günü Saat: 10:00’da Kanal32 ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Program ve detayları için ise www.facebook.com/iyasparkavm ve www.markamedya.tv adresini ziyaret edebilir ve bilgi alabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir

Karne Hediyeniz Iyaşpark’tan

Iyaşpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi okulların yaz tatiline gireceği Cuma günü karnelerini alacak olan ilköğretim …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.