Home » Etkinlikler » Evlilik ve Mobilya Şenliği Çoşkulu Kapanış

Evlilik ve Mobilya Şenliği Çoşkulu Kapanış

Iyaşpark AVM’de düzenlenen Evlilik ve Mobilya Şenliği gerçekleştirilen çekiliş ve coşkulu kapanış töreninin ardından sona erdi. Bildiğiniz gibi 28 Mayıs-01 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilen ve bölge halkı tarafından yoğun ilgi gören Evlilik ve Mobilya Şenliği içerisinde birde hediye çekilişi düzenlenmişti. Fuarın son günü olan Pazar günü öğleden sonra yapılan çekilişte fuara katılan ziyaretçilere çeşitli hediyeler verildi. Çekiliş sonucunda kazananlar aşağıdaki şekilde belirlendi: 4 Adet Tekli Nevresim Takımı 1-Deniz kahraman 2-Aziz Deniz 3-Ali Temur 4-nilüfer Dursun 4 Adet Çiftli Nevresim Takımı 1-burak Öztaş 2-sevtap Adıyaman 3-osman karagüven 4-mustafa yağcı Teleset Zigon Sehpa 1-özgür şimşek 2-hasan göle 2 adet şataf halı 1-hayrunisa…

Review Overview

User Rating: Be the first one !

Iyaşpark AVM’de düzenlenen Evlilik ve Mobilya Şenliği gerçekleştirilen çekiliş ve coşkulu kapanış töreninin ardından sona erdi.
Bildiğiniz gibi 28 Mayıs-01 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilen ve bölge halkı tarafından yoğun ilgi gören Evlilik ve Mobilya Şenliği içerisinde birde hediye çekilişi düzenlenmişti. Fuarın son günü olan Pazar günü öğleden sonra yapılan çekilişte fuara katılan ziyaretçilere çeşitli hediyeler verildi. Çekiliş sonucunda kazananlar aşağıdaki şekilde belirlendi:

4 Adet Tekli Nevresim Takımı
1-Deniz kahraman
2-Aziz Deniz
3-Ali Temur
4-nilüfer Dursun
4 Adet Çiftli Nevresim Takımı
1-burak Öztaş
2-sevtap Adıyaman
3-osman karagüven
4-mustafa yağcı
Teleset Zigon Sehpa
1-özgür şimşek
2-hasan göle
2 adet şataf halı
1-hayrunisa noğay
2-hasan gök
Dekor Möble Telefonluk
1-fadime nur demiralay
Atasoy Hover Elektrik Süpürgesi
1-didem kuşburnu
Çağlar Kuyumcu
1-polat noğay
Konfor Mobilya Lego Köşe Takımı
1-şehriban şahin

Fuara katılan tüm firmalar belirledikleri hedeflere ulaştıklarını ifade ederek, Firmajans sahibi Emel Kaya ve AVM Yönetimine teşekkür ettiler. Kapanış töreninde folklör gösterisi sergilendi. Bu renkli görüntülerin ardından kapanışta firma yetkilileri ile organizasyonu düzenleyen Emel Kaya ve AVM Genel Müdürü Celalettin Çalış teşekkür konuşması yaparak hep birlikte pasta kestiler.

İlginizi Çekebilir

Karne Hediyeniz Iyaşpark’tan

Iyaşpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi okulların yaz tatiline gireceği Cuma günü karnelerini alacak olan ilköğretim …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.