Home » Güncel » GURURUMUZ SEMA ÇALIŞKAN AVRUPA İKİNCİSİ

GURURUMUZ SEMA ÇALIŞKAN AVRUPA İKİNCİSİ

IYAŞ Yönetim Kurulu’nun önemli destekleri ve sponsorluğu ile şampiyona maçlarına azimle hazırlanan Sema Çalışkan ülkemize gümüş madalyaya ile döndü. Sema Çalışkan İçin bugün Iyaş Restaurant ta bir basın toplantısı düzenlendi. Basın toplantısına ıyaş yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda basın mensubu katıldı. Iyaş Yönetim Kurulu üyesi Süleyman Dağlı yaptığı konuşmada şu sözlere yer verdi:

14 / 24 Kasım 2016 tarihlerinde Bulgaristan’ın Sofya kentinde yapılan Büyük Bayanlar Avrupa Şampiyonasında IYAŞ SPOR’umuzun Şampiyon kızı Sema ÇALIŞKAN ikinci olmuştur.

Sema ÇALIŞKAN bugüne kadar bizimle;

5 Kere Türkiye şampiyonluğu

2 Kere Avrupa ikinciliği

1 Kere Dünya üçüncülüğü kazanmış,

1 er kere de Avrupa Oyunları ve Olimpiyat oyunlarında Ülkemizi temsil etmiştir.

 

Boksta Sema ÇALIŞKAN’ın haricinde alttan yetişerek gelen 15 lisanslı minik sporcularımızda çalışmalarına devam etmektedirler. 2002 doğumlu Ramazan DEMİR Türkiye şampiyonu olmuş, Milli Takımımızla ülkemizi temsil etmiştir.

Ayrıca 2014 yılında yine Sosyal Sorumluluğumuz gereği Futbol kulübümüzü kurduk. 2002 / 2007 yaş grubu çocuklarımızla U12 kategorisiyle başlayarak 2 yılda 2 U12, 1 U13,         1 U14 olmak üzere toplam 4 İl birinciliği elde ettik. Çok yetenekli çocuklarımız var. Bunları yetiştirip Ülke sporuna kazandırmanın yanında gençlik dönemlerinde de düzenli ve disiplinli spor yaptırarak kötü çevre ve kötü alışkanlıklardan uzak tutmayı amaç edindik. Buradan Isparta gençlerine ailelerine de seslenmek istiyoruz. 2002 / 2007 yaş grubunda yeteneğine güvenen çocuklarımızı Kulübümüze bekliyoruz.

IYAŞSPOR olarak tesisleşme çalışmalarımız devam ediyor. Bununla ilgili 2 arsa aldık. Şu an kapalı halı saha projesini çizdiriyoruz. İlk fırsatta yapımına geçeceğiz.

Sema Çalışkan ve antrenörü Melihşah Sarıca’da  hedeflerinin ve ideallerinin doğrultusunda ilerlerken desteklerini esirgemeyen Iyaş Yönetim Kurulu başta olmak üzere tüm Iyaş ailesine teşekkür ettiler.

Iyaş Ailesi olarak Sema Çalışkanı tekrar tebrik eder başarılarının daim olmasını temenni ederiz.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

 

İlginizi Çekebilir

Iyaş 21. Yıl Geleneksel İndirim Festivali Başladı…

14- Mart – 14 Nisan tarihleri arasında %50’ye varan büyük indirimleri kaçırmayın. Iyaş 21. yıl …