Home » Güzellik & Sağlık » Reiki Uzmanı Ayla Işık’tan İmza günü

Reiki Uzmanı Ayla Işık’tan İmza günü

Iyaşpark Alışveriş ve Yaşam Merkezinde 31 Mayıs Cumartesi günü Kişisel Gelişim ve Reiki Uzmanı Ayla Işık tarafından imza günü düzenlendi. Ayla Işık imza gününde “Tanrı’nın Nefesi” isimli kitabının tanıtımını yaptı. Aynı zamanda okuyucuları tarafından merak edilen soruları cevapladı.  5 ay önce yayınlanan kitabı 450 civarında satış yapmış ve kendi dalında en yüksek tirajları yakalamış bir kitap. “Esma’ül Hüsna’nın Yaşam Enerjisini Her Nefeste Keşfedin” sloganıyla yola çıkılan kitapta Esma’ül Hüsna’nın Ayla Işık tarafından tek tek yorumlamaları bulunuyor. Ayla Işık yaptığı açıklamada şunları dile getirdi: “Esma’ül Hüsna’nın bir enerji boyutu vardır. Kitabımızda, bu enerjiler ve  nefes teknikleri ile birlikte bedeni sağlıklı kılarak…

Review Overview

User Rating: 4.85 ( 1 votes)

Iyaşpark Alışveriş ve Yaşam Merkezinde 31 Mayıs Cumartesi günü Kişisel Gelişim ve Reiki Uzmanı Ayla Işık tarafından imza günü düzenlendi. Ayla Işık imza gününde “Tanrı’nın Nefesi” isimli kitabının tanıtımını yaptı. Aynı zamanda okuyucuları tarafından merak edilen soruları cevapladı.  5 ay önce yayınlanan kitabı 450 civarında satış yapmış ve kendi dalında en yüksek tirajları yakalamış bir kitap. “Esma’ül Hüsna’nın Yaşam Enerjisini Her Nefeste Keşfedin” sloganıyla yola çıkılan kitapta Esma’ül Hüsna’nın Ayla Işık tarafından tek tek yorumlamaları bulunuyor.

Ayla Işık yaptığı açıklamada şunları dile getirdi: “Esma’ül Hüsna’nın bir enerji boyutu vardır. Kitabımızda, bu enerjiler ve  nefes teknikleri ile birlikte bedeni sağlıklı kılarak güçlendirmeyi açıklıyoruz. Bu teknikler düzenli olarak uygulanırsa zayıflatma etkisine de sahip. Kitabımın en büyük özelliği Esma’ül Hüsna’ları reiki enerjisi ile birlikte kullanımını öğretiyor. Çok yalın ve sade bir dille yazdığım bu kitap büyük küçük herkese hitap ediyor. Merak eden herkesi gün boyunca sürecek imza günümüze bekliyoruz.”

İlginizi Çekebilir

Okul Alışverişi Yaparken Dikkat!

Okullar açılıyor. Anne babalar çocukları için büyük bir mutlulukla alışveriş yapıyor. Ancak okul alışverişi yaparken …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.